KONTAKTOPLYSNINGER

Lokalavisen Favrskov
Østergade 4
8370 Hadsten

Tlf: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag: 
kl. 9.00 - 14.00
Lørdag: lukket

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdeling: salg.favrskov@lokalavisen.dk
Redaktion:
redaktion.favrskov@lokalavisen.dk

Redaktion:
Kian Johansen, lokalredaktør
Tlf: 2053 3329
kian.johansen@lokalavisen.dk

Michael Wulff Hansen, journalist
Tlf: 4032 8337
michael.wulff@lokalavisen.dk

Hanne Bliksted Jensen, journalist
Tlf: 2543 3788
Bliksted@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-oestjylland@lokalavisen.dk
Salg (Print & Digital):
Lykke Laursen, mediekonsulent
Tlf: 2161 6759
Lykke.laursen@lokalavisen.dk

Inge Merete B. Jepsen, Salgschef
Tlf: 8732 4778
Inge.Jepsen@lokalavisen.dk

Henrik Søstrøm Simonsen, salgskonsulent
Mobil: 2261 1766
Henrik.s.simonsen@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

 

Favrskov Posten: 

Redaktionelt stof:

torsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV