Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdeling: salg.favrskov@lokalavisen.dk
Redaktion:
redaktion.favrskov@lokalavisen.dk

Redaktion:
Kian Johansen, lokalredaktør
Tlf: 2053 3329
kian.johansen@lokalavisen.dk

Michael Wulff Hansen, journalist
Tlf: 4032 8337
michael.wulff@lokalavisen.dk

Camilla K. Olesen, områderedaktør
Tlf. 5156 1961
camilla.olesen@pola.dk

Salg:
Keld Sørensen, mediekonsulent
Tlf: 2261 1766
keld.sorensen@lokalavisen.dk

Lykke Laursen, mediekonsulent
Tlf. 2161 6759
Lykke.laursen@lokalavisen.dk

Lene Søstrøm, Salgschef
Tlf: 3067 2831
lene.sostrom@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Favrskovposten
P. Hiort-Lorenzens Vej 2A
8000 Aarhus C

Tlf: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00 - 14.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Favrskov Posten: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
ANNONCER
Se flere