KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdeling:
salg.favrskov@lokalavisen.dk
Redaktion:
redaktion.favrskov@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jeppe Rafn
Tlf: 8732 4871
jeppe.rafn@lokalavisen.dk

Christina Salling Johansen, journalist
Tlf: 3010 3308 / 8732 4771
Christina.s.johansen@lokalavisen.dk

 

Grethe Bo Madsen, lokalredaktør
Tlf: 2999 1342 / 8732 4771
gbm@uge-bladet.dk


Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 8732 4800
ellers:
salg.favrskov@lokalavisen.dk

Salg (Print & Digital):
Lykke Laursen, mediekonsulent
Tlf: 2161 6759
Lykke.laursen@lokalavisen.dk

Annette Pannerup, mediekonsulent
Tlf: 2810 9532
Annette.Pannerup@lokalavisen.dk 

Emil Bolther, Sales manager
Tlf: 3067 2801
Emil.Bolther@lokalavisen.dk

Lene Søstrøm, salgschef
Tlf: 3067 2831
Lene.sostrom@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk



Ansv chefredaktør: Morten Nystrup

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her