Afgangselever Skovvangskolen

Se navnene.

Navne Årets afgangselever fra Skovvangskolen i Hammel

9. A

Alexandra Brindusoiu Teodoridis, Cecilie Rishøj Hansen, Emil Froberg Larsen, Fiona Sofie Bach Ilsø, Hatice Misir, Jonas Haaber Hjuler, Josefine Larsen, Kamille Nybygget Jensen, Kevin Bech Nørgaard, Laura Brun Jensen, Marcella Römhild Pedersen, Marcus Thomsen Braad, Mathilde Krogsdal Svenstrup, Matilde Breinholt Lorentzen, Natasja Klæm Franck Nielsen, Nicolaj Krarup Møller Bülow, Ralf Arkalo Bredahl Blumensaadt, Rasmus Kjærsgaard Johansen, Sarah Elsner Fredslund, Sofie Andersen, Sofie Rosenquist Bach, Tobias Baastrup Melsted.

9. B

Amalie Højgaard Jensen, Emil Toft Kammacher, Jeppe Tornegård Holm, John Peter Nchimiyumukiza, Kasper Hjorth Sørensen, Laura Abild Nielsen, Lauritz Skade Vestergaard Nielsen, Line Berg Heise, Lærke Mønsted Hansen, Mads Duelund Nielsen, Magnus Frederik Thaaning Knudsen, Maj Jin Lauridsen, Mathias Johan Petersen, Mia Dalsgaard Bech Nielsen, Mira Storgård Nielsen, Nico Gam Sørensen, Sarah Shirzad Alsandi, Sofie Boye Laborn, Sofie Soo Mortensen, Sonni Skriver, Trine Ydemann Pedersen, Viktor Langberg Tranholm.

9. C

Adrian Goldsmith Juhler, Anders Hedegaard Hagensen, Asbjørn Ahm Hansen, Caroline Mathilde Andersen, Christoffer Haag Lauritzen, Emma Callesen, Heidi Broberg, Helene Graugaard-Jensen, Ida Rask Jensen, Karl Vadmand Hjørne, Mads Bøgelund Jakobsen, Maja Brøndum Sørensen, Marius Emil Damgaard, Mille Storm Christensen, Nicholai Vendelbo Madsen, Oskar Blichfeldt Bundgaard Ejlersen, Philip Møller Jensen, Robin Østergaard Leach, Sarah Vindskov, Simon Iversen, Simone Lykke Højgård, Sofie Lilja Hasager, Thea Frederikke Lund Portz, Victor Peters Lehm Skjellerup, William Graversgaard Jørgensen, Zahra Sarwari.

10. A

Anna-Katrine Ljunggren Brund, Cecilie Kristiansen Pedersen, Christian Bjerknæs Gjett Olsen, Kamile Kozlovskyte, Kirstine Josephine Olin Lyng, Niels Ole Møller Jensen, Nikolaj Beck Flensborg, Nimar Karimi, Sascha Korsgaard Kristensen, Sofie Mortensen, Sune Bjerregaard Nielsen, Thorbjørn Vogel Vestergård, Trine Lund Jensen.

10. B

Cecilie Prang, Cille Theresia Mortensen, John Bosco Nshimiyimana, Kallan Sean Friis Magill, Kamille Hebert Feldtmann Purup, Layal Bassam El Daoud, Mads Damgaard Rohde, Magnus Vester Bjerring Rasmussen, Maja Vium Magnussen, Martin Nielsen, Nadia Natacha Nielsen, Thea Munk Larsen, Viktor Præstekjær Mathiasen, Vitalijus Grazinskas, Wendy Falk Friborg Andersen, Wiktoria Sierzant.

79-klasserne

Victor G. Falkenberg, Sarah Wittrup, Andreas Wittrup, Morten Lund Storgaard, Jihad El-Khatib, Mark Clausen, Andreas Tvede Poulsen.

Publiceret 28 June 2019 06:30